Partneri

Lacné detské peňaženky v krásnych dizajnoch, často s rozprávkovými motívmi. Ponúkame detské peňaženky všetkých možných tvarov, veľkostí farieb a cenových relácií. Snažíme sa pre Vás objavovať detské peňaženky s motívmi z rozprávok. Môžete tu napríklad nájsť: detská peňaženka Shrek, peňaženka Mašinka, peňaženka a mnoho ďalších rozprávkových motívov. Naučte svoje ratolestli hospodáriť s financema - pořiďre im jednu z našich detských peňaženiek.

Detské peňaženky za atraktívne ceny a v mnohých rozprávkových dizajnoch.  Desinové peňaženky za dobrú cenu. Peňaženky zamerané na dizajn, farebné variácie a zaujímavé patenty. Hľadáte k svojmu outfitu štýlovú a dizajnovú peňaženku? My tieto peňaženky rozhodne ponúkame. Z našej ponuky peňaženiek si vyberiete. Každá dizajnová peňaženka má niečo do seba, má svoje čaro a charizmu. Ak je Vaša osobnosť zameraná na dizajn, ste na správnom mieste.

V tejto kategórii nájdete ako drahších peňaženky, tak lacnejšie typy ale vždy v originálnych dizajnoch. Peňaženky z tejto kategórie odporúčame ako tipy na zaujímavé a nápadité darčeky,  Vitajte na stránke s dámskymi kabelkami, kde si môžete dopriať výber najnovších módnych kabeliek, peňaženiek a ďalších doplnkov pre ženy. Naše kvalitné dámske kabelky sú ručne vybrané tak, aby sme mohli ponúknuť vysokú kvalitu, bez toho, aby boli za vysokú cenu.

Či už hľadáte dokonalú taškou cez rameno alebo sexy štíhlu šmrncovnú kabelku, máme presne kabelky, ktoré hľadáte za prijateľné ceny. Všetky naše kabelky sú cenovo do tisíc korún. Krásne dámske lacné kabelky pre každého nášho zákazníka.  Plesové kabelky - luxusné a dámske večerné kabelky. Ponúkame zahraničné kolekcie plesových kabeliek, módne trendy z Anglicka a Talianska. Nové kolekcie Rouse - krásne kabelky na ples. Ako z názvu vyplýva už, využitie sa ponúka, avšak plesové kabelky môžu mať svoje uplatnenie aj mimo ples, ale ako klasické lístoček na banket, či štýlovú párty. Každá luxusná plesová kabelka má svoju dušu aj charakteristickú líniu.